NASZ ZESPÓŁ

Zespół terapeutyczny stanowią osoby profesjonalnie to mieszanka doświadczenia i świeżego spojrzenia na problematykę uzależnień. Wszyscy posiadają przygotowanie do pracy z osobami uzależnionymi, zgodnie z wymogami PARPA i Ministerstwa Zdrowia.

 

Marek Harasimowicz

terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji
 

Ukończył Szkołę Psychoterapii Uzależnień przy Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze, akredytowaną przez Państwową Agencję do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

zobacz więcej

Maciej Zapała

instruktor terapii uzależnień w trakcie certyfikacji
 

Ukończył szkołę Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji - Szkoła Terapeutów Uzależnień "Brok" akredytowaną przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Interesuje się muzyką i astronomią. Hobbistycznie zajmuje się pracą w drzewie.

zobacz więcej

Michał Świerczek

współpraca z PCTU "KONINKI" - wolontariat
 

Posiada olbrzymie doświadczenie życiowe i zawodowe. Od 1986 roku brał udział w wielu projektach, szkoleniach, warsztatach, związanych z tematyką uzależnień i z problemami współuzależnienia. Współtwórca wielu inicjatyw trzeźwościowych i samopomocowych.

zobacz więcej

Dominik Muszyński

Artysta, Muzyk, Terapeuta Uzależnień, Muzykoterapeuta, Nauczyciel, Menager, Animator Kultury Etnicznej, Piercer,
 

Ukończył szkołę Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji - Szkoła Terapeutów Uzależnień "Brok" akredytowaną przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

zobacz więcej


Anna Krakówka-Kowalska

specjalista Psychoterapii Uzależnień w trakcie certyfikacji
 

Ukończyła Małopolski Ośrodek Szkolenia Terapeutów Uzależnień MOSTU. Magister Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej. Ukończyła Liczne szkolenia z zakresu uzależnień, warsztaty pomagania osobom uzależnionym, treningi umiejętności psychologicznych.

zobacz więcej

Psycholodzy i lekarze:

mgr Joanna Tokarz

Psycholog
 

Ukończyłam psychologię ze specjalizacją kliniczną w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i psychoterapeutą (nurt psychodynamiczny).

zobacz więcej

mgr Sławomir Grab

Superwizor, psycholog
 

Psycholog, specjalista i superwizor psychoterapii uzależnień PARPA i RSPU, superwizor grupowego treningu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, obowiązki specjalisty psychologii klinicznej nr 441/09.

zobacz więcej
  1. Lekarz medycyny Agnieszka Witkowska-Świech - Specjalista psychiatra

Właściciele:

Anna Zapała

współwłaściciel PCTU "KONINKI"
 

Jest instruktorem ćwiczeń oddechowych i relaksujących. Ukończyła kurs I stopnia Programu Rozwoju Osobistego "Sztuka życia". Swoją postawą inspiruje innych do wprowadzenia w życie zmian, które umożliwiają w perspektywie prowadzenie życia ciekawie i szczęśliwie.

zobacz więcej

Marek Zapała

współwłaściciel PCTU "KONINKI"
 

Prowadzi zajęcia z muzykoterapii - ma swój zespół muzyczny. Interesuje się technikami umożliwiającymi powrót do pozytywnego myślenia i ćwiczeniami oddechowymi, pomagającymi w pozbyciu się (niektórych odmian) depresji.

zobacz więcej

 

printFrom: http://terapie.net.pl/zespol.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: http://terapie.net.pl/zespol.html