Dominik Muszyński

Artysta, Muzyk, Terapeuta Uzależnień, Muzykoterapeuta, Nauczyciel, Menager, Animator Kultury Etnicznej, Piercer,
 

Instruktor terapii uzależnień - zaświadczenie

Od 1991 r. zajmuje się muzyką i promocją kultury etno, gra na wszelkiego rodzaju instrumentach perkusyjnych. Jest też nauczycielem od ponad dwudziestu lat prowadzi szkołę gry na tych instrumentach.

Od 1995 r. współpracuje z Rzeszowską Filharmonią i szkołą muzyczną "Yamaha", dla których zrobił już ponad 5000 audycji muzycznych dla dzieci i młodzieży. Współpracuje z różnymi placówkami artystycznymi i kulturalnymi, często też w charakterze managera. Bierze udział w różnorodnych inicjatywach muzycznych, teatralnych i happeningowych.

Wraz z rokiem 2004 kiedy to nastąpiła fala zainteresowania bębnami a w szczególności ich integracyjnymi możliwościami, zaczął na dużą skalę prowadzić warsztaty wyjazdowe dla bardzo szerokiej grupy odbiorców. Od placówek resocjalizacyjnych po duże korporacje. Te nietypowe warsztaty integracyjne przeprowadza na terenie całej Europy.

Ukończył szkołę Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji - Szkoła Terapeutów Uzależnień "Brok" akredytowaną przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Swoje doświadczenie w dużej mierze zawdzięcza własnej terapii związanej z uzależnieniem.

 

printFrom: https://terapie.net.pl/dominik-muszynski.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstPreviousNextLastUp
Adres: https://terapie.net.pl/dominik-muszynski.html