Prywatny Ośrodek Terapii PCTU Koninki to nie tylko skuteczne leczenie alkoholizmu, ale również profesjonalne wsparcie dla rodzin pacjentów z Częstochowy. Naszym celem jest pomoc w powrocie do zdrowia, dlatego pracujemy w oparciu o standardy opracowane przez Ministerstwo Zdrowia i Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Stacjonarna terapia alkoholowa w ośrodku położonym w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego, z dala od miejskich zabudowań, pozwala odciąć się od codziennych obowiązków i swobodnego dostępu do używek w Częstochowie. 

 

Leczenie alkoholizmu - skuteczne metody terapii

Nasz ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych to doświadczona kadra specjalistów, dzięki którym możliwa jest skuteczna terapia i zbudowanie solidnego fundamentu trzeźwości. Stosujemy nowoczesne metody leczenia alkoholizmu w ramach autorskiego programu stworzonego przez ekspertów we współpracy z osobami trzeźwiejącymi. Ośrodek znajduje się 200 kilometrów od Częstochowy, dzięki czemu pacjent będzie przebywać w warunkach sprzyjających walce z nałogiem. Z naszej strony zapewniamy:

  • profesjonalne leczenie alkoholizmu, w tym indywidualną oraz grupową terapię alkoholową,
  • zajęcia dodatkowe takie jak joga czy muzykoterapia,
  • komfortowe warunki lokalowe oraz pełną dyskrecję,
  • dostęp do rowerów, siłowni, sauny i jacuzzi, bilardu oraz ping-ponga.

Sprawdź również: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

printFrom: https://terapie.net.pl/leczenie-alkoholizmu-czestochowa.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstPreviousNextLastUp
Telefon
Wiadomość
Adres: https://terapie.net.pl/leczenie-alkoholizmu-czestochowa.html