Naszym priorytetem jest skuteczne leczenie alkoholizmu wśród pacjentów z Katowic oraz całego kraju, a także wsparcie dla rodzin, które zmagają się z konsekwencjami uzależnienia. Życie w trzeźwości jest poważnym wyzwaniem dla osób w nałogu, dlatego opracowaliśmy program zgodny ze standardami Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Terapia alkoholowa obejmuje zarówno konsultacje indywidualne, jak i grupowe oraz szereg zajęć w przestrzeni sprzyjającej pracy nad sobą. Do ośrodka położonego w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego zapraszamy pacjentów nie tylko z Katowic. 

 

Leczenie alkoholizmu - profesjonalna terapia stacjonarna

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych PCTU Koninki zapewnia specjalistyczną opiekę w komfortowych warunkach, dzięki czemu możliwa jest skuteczna terapia pacjentów z Katowic. Program stworzył zespół doświadczonych ekspertów wraz z trzeźwiejącymi alkoholikami, którzy doskonale wiedzą jak pomocny jest rozumiejący i wymagający terapeuta. Dzięki rodzinnej atmosferze i zajęciom aktywizującym leczenie alkoholizmu przebiega w sposób kontrolowany. Zapewniamy między innymi:

  • doświadczoną kadrę terapeutyczną i medyczną,
  • ośrodek położony z dala od zabudowań, 
  • zajęcia dodatkowe, w tym jogę,
  • dyskrecję oraz komfortowe warunki, w tym jedno- i dwuosobowe pokoje z łazienkami. 

Sprawdź również: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Częstochowa, leczenie alkoholizmu Wrocław oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

printFrom: https://terapie.net.pl/leczenie-alkoholizmu-katowice.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstPreviousNextLastUp
Telefon
Wiadomość
Adres: https://terapie.net.pl/leczenie-alkoholizmu-katowice.html