W prywatnym ośrodku PCTU Koninki realizujemy skuteczne leczenie alkoholizmu poprzez terapię indywidualną i grupową dla osób z Łodzi i całego kraju. Wspieramy w pracy nad sobą nie tylko pacjentów, ale również rodziny, które na co dzień zmagają się z konsekwencjami niszczącego nałogu. Terapia alkoholowa w naszym wydaniu to autorski program, opracowany zgodnie ze standardami Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Stacjonarny pobyt w ośrodku stanowi realną pomoc dla osób uzależnionych z Łodzi. 

Profesjonalne leczenie alkoholizmu poprzez terapię

Leczenie alkoholizmu w rodzinie na własną rękę nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Skorzystaj z pomocy specjalistów, pracujących na co dzień w naszym ośrodku dla alkoholików z Łodzi i całego kraju. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem przekłada się poprawę zdrowia trafiających do nas pacjentów. Zapewniamy doskonałe warunki do terapii alkoholowej – obiekt znajduje się w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego. Oprócz tego możesz oczekiwać:

  • profesjonalnej opieki, która obejmuje leczenie alkoholizmu dostosowane do potrzeb osoby uzależnionej,
  • wygodnych warunków lokalowych oraz domowej kuchni pod nadzorem sanepidu,
  • zajęć dodatkowych oraz dostępu do aktywności fizycznej,
  • pełnej dyskrecji i przyjaznej atmosfery,
  • rozumiejącego i wymagającego personelu.

Zobacz również: leczenie alkoholizmu Kraków, leczenie alkoholizmu Katowice, leczenie alkoholizmu Częstochowa oraz leczenie alkoholizmu Wrocław.

printFrom: https://terapie.net.pl/leczenie-alkoholizmu-lodz.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstPreviousNextLastUp
Telefon
Wiadomość
Adres: https://terapie.net.pl/leczenie-alkoholizmu-lodz.html