Stacjonarne leczenie alkoholizmu może wydawać się ostatecznością, ale daje lepsze efekty niż terapia dochodząca. Ośmiotygodniowy pobyt w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień to najlepsze rozwiązanie dla osób z Wrocławia, które utraciły kontrolę nad własnym życiem i chcą postawić pierwszy krok w drodze do trzeźwości. Zapewniamy również pełne wsparcie dla rodzin, które zmagają się z konsekwencjami obecnego w domu nałogu. Terapia alkoholowa to proces, ale dzięki temu możliwy jest powrót do zdrowia, dlatego warto szukać profesjonalnej pomocy. 

 

Leczenie alkoholizmu - pomoc ze strony specjalistów

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych jest położony w pięknej okolicy Gorczańskiego Parku Narodowego, co daje doskonałe warunki do terapii. Stworzyliśmy autorski program leczenia alkoholizmu we współpracy z osobami, którym udało się wyjść z nałogu, dzięki czemu znamy realne potrzeby osób uzależnionych z Wrocławia. Jesteśmy profesjonalistami – działamy zgodnie ze standardami Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Pacjentom zapewniamy:

  • leczenie alkoholizmu poprzez terapię oraz zajęcia dodatkowe,
  • regularne badania,
  • komfortowe warunki noclegowe dla osób z całego kraju, w tym z Wrocławia,
  • swobodny dostęp do aktywności fizycznej (rowery, siłownia, joga),
  • konsultacje psychiatryczne,
  • pełną dyskrecję.

Zobacz również: leczenie alkoholizmu Krakówleczenie alkoholizmu Katowiceleczenie alkoholizmu Częstochowa oraz leczenie alkoholizmu Łódź.

printFrom: https://terapie.net.pl/leczenie-alkoholizmu-wroclaw.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstPreviousNextLastUp
Telefon
Wiadomość
Adres: https://terapie.net.pl/leczenie-alkoholizmu-wroclaw.html