NASZ ZESPÓŁ

Zespół terapeutyczny stanowią osoby profesjonalnie to mieszanka doświadczenia i świeżego spojrzenia na problematykę uzależnień. Wszyscy posiadają przygotowanie do pracy z osobami uzależnionymi, zgodnie z wymogami PARPA i Ministerstwa Zdrowia.

 

Anna Krakówka-Kowalska

specjalista Psychoterapii Uzależnień
 

Ukończyła Małopolski Ośrodek Szkolenia Terapeutów Uzależnień MOSTU. Magister Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej. Ukończyła Liczne szkolenia z zakresu uzależnień, warsztaty pomagania osobom uzależnionym, treningi umiejętności psychologicznych.

zobacz więcej

Maciej Zapała

instruktor terapii uzależnień
 

Ukończył szkołę Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji - Szkoła Terapeutów Uzależnień "Brok" akredytowaną przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Interesuje się muzyką i astronomią. Hobbistycznie zajmuje się pracą w drzewie.

zobacz więcej

Marek Harasimowicz

terapeuta uzależnień
 

Ukończył Szkołę Psychoterapii Uzależnień przy Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze, akredytowaną przez Państwową Agencję do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

zobacz więcej

Dominik Muszyński

Terapeuta Uzależnień, Artysta, Muzyk, Muzykoterapeuta, Nauczyciel, Menager, Animator Kultury Etnicznej, Piercer,
 

Ukończył szkołę Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji - Szkoła Terapeutów Uzależnień "Brok" akredytowaną przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

zobacz więcej

 
 

Psycholodzy i lekarze:

mgr Joanna Tokarz

Psycholog
 

Ukończyłam psychologię ze specjalizacją kliniczną w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i psychoterapeutą (nurt psychodynamiczny).

zobacz więcej

Jacek Wysowski

Superwizor, psycholog
 

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień Superwizor PARPA i RSPU. Prowadzi zajęcia w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień oraz w Szkole Profesjonalnego Coachingu (obie w Krakowie).

zobacz więcej
 
Lekarz medycyny Agnieszka Witkowska-Świech - Specjalista psychiatra
 

Właściciele:

Anna Zapała

współwłaściciel PCTU "KONINKI"
 

Jest instruktorem ćwiczeń oddechowych i relaksujących. Ukończyła kurs I stopnia Programu Rozwoju Osobistego "Sztuka życia". Swoją postawą inspiruje innych do wprowadzenia w życie zmian, które umożliwiają w perspektywie prowadzenie życia ciekawie i szczęśliwie.

zobacz więcej

 

printFrom: https://terapie.net.pl/zespol.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Telefon
Wiadomość
Adres: https://terapie.net.pl/zespol.html