NASZ ZESPÓŁ

Zespół terapeutyczny stanowią osoby profesjonalnie to mieszanka doświadczenia i świeżego spojrzenia na problematykę uzależnień. Wszyscy posiadają przygotowanie do pracy z osobami uzależnionymi, zgodnie z wymogami PARPA i Ministerstwa Zdrowia.

 

Anna Krakówka-Kowalska

specjalista Psychoterapii Uzależnień
 

Ukończyła Małopolski Ośrodek Szkolenia Terapeutów Uzależnień MOSTU. Magister Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej. Ukończyła Liczne szkolenia z zakresu uzależnień, warsztaty pomagania osobom uzależnionym, treningi umiejętności psychologicznych.

zobacz więcej

Maciej Zapała

instruktor terapii uzależnień
 

Ukończył szkołę Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji - Szkoła Terapeutów Uzależnień "Brok" akredytowaną przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Interesuje się muzyką i astronomią. Hobbistycznie zajmuje się pracą w drzewie.

zobacz więcej

Marek Harasimowicz

terapeuta uzależnień
 

Ukończył Szkołę Psychoterapii Uzależnień przy Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień w Czarnym Borze, akredytowaną przez Państwową Agencję do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

zobacz więcej
 

Psycholodzy i lekarze:

mgr Joanna Tokarz

Psycholog
 

Ukończyłam psychologię ze specjalizacją kliniczną w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem psychologiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i psychoterapeutą (nurt psychodynamiczny).

zobacz więcej

Jacek Wysowski

Superwizor, psycholog
 

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień Superwizor PARPA i RSPU. Prowadzi zajęcia w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień oraz w Szkole Profesjonalnego Coachingu (obie w Krakowie).

zobacz więcej
 
Lekarz medycyny Agnieszka Witkowska-Świech - Specjalista psychiatra
 

Właściciele:

Anna Zapała

współwłaściciel PCTU "KONINKI"
 

Jest instruktorem ćwiczeń oddechowych i relaksujących. Ukończyła kurs I stopnia Programu Rozwoju Osobistego "Sztuka życia". Swoją postawą inspiruje innych do wprowadzenia w życie zmian, które umożliwiają w perspektywie prowadzenie życia ciekawie i szczęśliwie.

zobacz więcej

 

printFrom: https://terapie.net.pl/zespol.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Telefon
Wiadomość
Adres: https://terapie.net.pl/zespol.html