TERAPIA OD ZARAZ - JESTEŚMY DLA CIEBIE

Uzależnienie od Internetu (siecioholizm) - pojawia się wtedy, gdy korzystanie z Internetu zaczyna przeszkadzać, a nie pomagać w pracy, nauce czy życiu osobistym - gdy straty przewyższają korzyści. Przejawia się w coraz częstszym łączeniu się z Internetem i coraz większej ilości czasu spędzanego w sieci, w obsesyjnym myśleniu, a nawet w snach o tym, co może zdarzyć się w Wirtualnym Świecie. Osoba uzależniona pragnie czasem ograniczyć korzystanie z Internetu, ale nie ma do tego wystarczająco silnej woli. Towarzyszy temu zainteresowanie wszelkimi informacjami o Internecie - w prasie, książkach, chęć wypróbowania każdego adresu internetowego, który tylko udało się zdobyć.

Skutki uzależnienia prędzej dostrzeżone zostaną przez otoczenie niż przez samych poszkodowanych, dlatego też samodzielne radzenie sobie z tym problemem jest z góry skazane na niepowodzenie.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, komentować, zadawać pytania, spotkać innych ludzi z podobnymi problemami do twoich, wejdź na nasze forum: http://pomoc.terapie.net.pl/index.php?/forum/31-nowe-i-inne-uzaleznienia/

Created by Fine.pl
© 2018 All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.

NASZA dotychczasowa SKUTECZNOŚĆ

Ilość pacjentów utrzymujących abstynencję rok po terapii:

58%–75%!!!

w a r t o   s p r a w d z i ć

Podmiot leczniczy nr: 000000192796

Indywidualne podejście
Zajęcia motywująco - relaksujące

Położenie - Mikroklimat

Gorczański Park Narodowy

Domowa kuchnia

Nadzór Sanepidu

Szerokie zaplecze rekreacyjne

Dostępne 1-osobowe pokoje z łazienką

Dobra cena

Telefony:

18 33 19 736
18 33 19 737
18 33 17 250
533 724 499

centrum pomocy leczenia uzależnień - forum
kompendium wiedzy o alkoholiŸmie
Alkoholizm
Untitled Document